Ubytování v Peci pod Sněžkou

Slyšeli jste někdy o pověstné kráse bájné Heleny a její schopnosti okouzlit každého? Nechte se i vy okouzlit výjimečností hotelu Bouda Helena zasazeného v nádherné krkonošské přírodě. Prostředí hotelu Vás oslní přirozeným luxusem a zajistí Vám žádané pohodlí a soukromí během Vaší dovolené.

Hotel Bouda Helena Vám nabízí nejen ubytování v Peci pod Sněžkou, ale zároveň kulinářský zážitek v naší restauraci a večerní posezení v baru s kvalitními víny. O Vaši spokojenost se postará kvalifikovaný a příjemný personál. Směřujeme své úsilí k Vašemu potěšení z našich služeb.

Staňte se našimi hosty a probouzejte se v přepychově vybavených pokojích hotelu Bouda Helena. Hotel disponuje dvoulůžkovými stylovými pokoji s moderně zařízeným interiérem s možností dětské postýlky. Využijte také možnost relaxace ať už po náročně stráveném dni či jako součást celodenního odpočinku. Právě Krkonoše získaly svůj věhlas jako strategické místo pro strávení aktivní dovolené i jako ideální místo pro rekreaci a to v jakémkoli ročním období. Načerpejte horský vzduch a energii z přírody na venkovní terase hotelu.

Vyzkoušejte naše ubytování v Peci pod Sněžkou a dopřejte si tak ojedinělý zážitek z dovolené v hotelu Bouda Helena, který je symbolem luxusu a výjimečnosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Rezervovat pokoj